Pierniczki z drukarki 3D

Utworzono dnia 16.01.2024

11 stycznia uczniowie klas 4 przeprowadzili praktyczne testy na modelach 3D, które zostały wydrukowane przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach programu #Laboratoria Przyszłości. Pieczenie pierników okazało się bardzo przyjemnym, ale wymagającym zajęciem. Uczniowie musieli wykazać się umiejętnością pracy w grupie, podzielić między siebie zadania odpowiednio do posiadanych przyrządów i cech charakteru. Niektóre foremki (wydrukowane w naszej niezawodnej drukarce Flashforge Adventurer 3) wymagały od czwartoklasistów cierpliwości i zręczności. Po przeprowadzonych testach uczniowie zauważyli błędy i okazało się, że niektóre elementy modeli należy poprawić. Pomimo napotkanych trudności, pierniczki były przepyszne.

Utworzono dnia 16.01.2024, 09:05